Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Trwają zapisy na 14. Bieg WOŚP Policz się z cukrzycą w Warszawie

źródło: WOŚP, dodano: 20 listopada 2019 r.

W przeddzień 28. Finału WOŚP, w sobotę 11. stycznia 2020 r. już po raz 14. pobiegniemy ulicami Warszawy z hasłem "Policz się z cukrzycą". Punktem centralnym 28. Finału WOŚP tym razem będą Plac Bankowy a także Plac Teatralny, z którego wystartuje 14. Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą". Wyznaczona została również nowa trasa - dystans pozostaje bez zmian.

Jak co roku 5000 uczestników przebiegnie 5 km ulicami centrum Warszawy, a za datki (minimalna kwota za udział to 40 zł) zebrane przy rejestracji na bieg zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Dotychczas dzięki biegowi organizowanemu w latach 2014-2019 WOŚP kupiła 72 pompy dla kobiet ciężarnych z cukrzycą!

Zakup pomp jest wsparciem jednego z całorocznych programów medycznych prowadzonych przez WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Natomiast hasło przewodnie biegu wspiera akcję prowadzoną przez Fundację - "Policz się z cukrzycą", w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności, w celu umieszczania na opakowaniach produktów żywnościowych ważnych dla diabetyków informacji.

Bieg "Policz się z cukrzycą" odbędzie się nie tylko w Warszawie, ale też w wielu miejscach Polski i świata. Pod hasłem "Policz się z cukrzycą" zostanie zorganizowanych kilkadziesiąt biegów i innych aktywności sportowych promujących zdrowy styl życia. Głównym sponsorem biegu jest Dawtona - producent szerokiego asortymentu produktów warzywnych i owocowych, dzielnie wspierająca akcję "Policz się z cukrzycą".

14. Bieg WOŚP Policz się z cukrzycą

Najważniejsze informacje:
Start biegu ok. 11:45
Trasa ok. 5 km
Limit miejsc 5.000 osób
Datek na wsparcie celu biegu minimum 40 zł
Zakończenie rejestracji 3 stycznia 2020 r. lub w momencie wyczerpania puli 5.000 pakietów
Odbiór pakietów startowych:
  • w dniach 7-10 stycznia w Sklepie Biegacza Warszawa Powiśle przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A w godzinach 11:00-20:00
  • w dniu Biegu w Biurze Zawodów w Szkole Podstawowej 75 przy ul. Niecałej 14 w godzinach 9:00-11:00
Regulamin 14. Biegu WOŚP

Zapisz się na bieg na platformie Slot Market

1. WIRTUALNY BIEG WOŚP "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ"

1. Wirtualny Bieg WOŚPTego jeszcze nie było! Oto pierwsze wirtualne zmagania pod hasłem "Policz się z cukrzycą", w których samemu decydujesz o miejscu i czasie startu. Dystans o minimalnej długości 5 km pokonać możesz w dowolnej formie (bieg, marsz, pływanie, jazda na rowerze, wózku inwalidzkim, deskorolce, hulajnodze, rolkach, łyżwach, sankach, nartach, z pomocą kijków Nordic Walking itd.), byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy.

Za pomocą urządzenia GPS, aplikacji mobilnej do monitorowania aktywności sportowych (np. Endomondo), zegarka z GPS itd. rejestruje pokonaną trasę o minimalnym dystansie 5 km, zapisuje wynik w postaci zrzutu ekranu, zdjęcia itp., wysyła potwierdzenie na adres bieg@wosp.org.pl. Po poprawnej weryfikacji pozostaje czekać na kuriera, który dostarczy pamiątkowy medal.

Wyraź swoją solidarność z diabetykami, zapisz się na 1. Wirtualny Bieg WOŚP, a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Zapisz się na 1. Wirtualny Bieg WOŚP.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Trwają zapisy na 14. Bieg WOŚP Policz się z cukrzycą w Warszawie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 3 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line