Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Śląskie Laboratoria Analityczne: specjalne pakiety badań ze zniżką!

źródło: info. własne, dodano: 2 października 2019 r.

Śląskie Laboratoria AnalityczneRozpoczęliśmy współpracę z Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu specjalne pakiety na badania laboratoryjne w niższych cenach z aż 10% rabatem! Sieć punktów pobrań posiada dogodne lokalizacje, a w każdym laboratorium czekają na Was profesjonaliści. Zachęcamy gorąco do skorzystania z oferty. Wystarczy pobrać zlecenie, wydrukować i udać się do punktu pobrań!

W ramach pakietów można wykonać badania na: C-peptyd, HbA1c, Glukoza na czczo, Insulina na czczo, Obliczenie współczynnika HOMA-IR, Cholesterol całkowity, LDL, HDL, TG, HbA1c, P/c. p. fosfatazie tyrozynowej, P/c. p. dekarboksylazie kw. glutaminowego, Kwas moczowy, Kreatynina, AST, ALT, GGTP, HbA1c, Witamina D3, OGTT (3 punktowe), Krzywa insulinowa (3 punktowa).

Od 1991 roku setki tysięcy Pacjentów odebrało wyniki badań wykonane przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Za ich sprawą postawiono tysiące diagnoz lekarskich, a wielu ludzi odetchnęło z ulgą, gdyż dowiedzieli się, że ich organizm funkcjonuje właściwie. Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwoliły także wielu Pacjentom podjąć skuteczne działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia.

Dokładność i rzetelność wydawanych wyników badań jest dla ŚLA sprawą priorytetową. Laboratoria korzystają z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo. Osoby zajmujące się pobieraniem krwi w laboratorium ŚLA to profesjonaliści. Doskonałe umiejętności połączone z uśmiechem sprawiają, iż proces pobierania krwi jest przeprowadzony fachowo i w miłej atmosferze. Firma słynie także z umiejętności pobierania krwi od najmłodszych Pacjentów.

Śląskie Laboratoria Analityczne: specjalne pakiety badań ze zniżką!

Dla Państwa komfortu sieć punktów pobrań posiada dogodne lokalizacje. Firma chce być bliżej, aby maksymalnie ułatwić kontakt. Szanuje także czas Pacjentów- wyniki badań można odebrać w formie elektronicznej, bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do ŚLA w następujących lokalizacjach: Andrychów, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kęty, Knurów, Lubliniec, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląski, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Wieluń, Wola, Zabrze, Żory i Żywiec.

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty na pakiety badań! Zniżka 10% obowiązuje także na badania poza pakietami. Pobierz formularz, wydrukuj go i udaj się do najbliższego punktu pobrać. Pełna lista punktów pobrań dostępna jest tutaj.

Śląskie Laboratoria Analityczne: specjalne pakiety badań ze zniżką!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Śląskie Laboratoria Analityczne: specjalne pakiety badań ze zniżką!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 7 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line